CO HLEDÁTE? szukaj

V Kategorii

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie - bazar, srovnání cen

Seřadit podle
Výsledky vyhledávání 1-3 z 3

Prodám pákovou dřezovou baterii

Prodám pákovou dřezovou baterii v dobrém stavu, plně funkčí, zakoupena v kamenném obchodě, bez poškození s dlouhým raménkem, přidávám i tlakové hadice pro připojení, nyní je cena 580,- Kč, tel.: 777228390. Do 10.5. sleva 10%.

Prodám pákovou dřezovou baterii

Prodám pákovou dřezovou baterii v dobrém stavu, plně funkčí, zakoupena v kamenném obchodě, bez poškození s dlouhým raménkem, přidávám i tlakové hadice pro připojení, nyní je cena 580,- Kč, tel.: 777228390

Dřezová baterie

Prodám stojánkovou dřezovou baterii značky MASSIVE TECHNOvčetně veškerého příslušenství - Hadičky, uchyty, těsnění. Baterie je ještě v záruce do 28.6.2014. Důvod prodeje nevhodná koupě ke stávající lince . Cena dohodou.

1

Zajímavé odkazy

Můj účetlogin

Doporučujeme

Reklama

Bazar a Inzerce zdarma na Multibazaru

Vítejte na inzertním serveru zdarma a bazaru Multibazaru. Porovnávejte nabídky bazarů a nakupujte tak za nejlepší ceny, nebo vyzkoušejte podat inzerát zdarma.

Spolupráce s Multibazar.cz

Vlastníte internetový bazar, či inzertní server? Přidejte se k nám zdarma vyplněním krátkého formuláře. Vaši inzerci uvidí více lidí a přitáhnete na svůj inzertní server zdarma více návštěvníků.

Zajímáte se o letáky v akci, nabídky slev z hypermarketů, supermarketů a hobbymarketů? Výhodné nabídky na akční zboží, slevy a promoakce nabízí například atraktivní letáky jako globus leták nebo tesco leták, ale akční letáky nabízí i jiné supermarkety, poté vás může zajímat třeba i interspar leták.

Multibazar - inzertní server zdarma a bazar zaměřený na inzerci zdarma a jednička mezi bazary.Na Multi bazar jsou denně stahovány XML feedy od bazarů a inzertních serverů. Porovnávejte nabídky bazarů, inzerce zdarma a podávejte inzeráty zdarma!

Zajímáte se o bydlení a chcete ušetřit? Nevhodnější řešení jsou akční letáky prodejců Ikea a Hornbach. Inspirujte se při rekonstrukci koupelny nebo kuchyně při listování letáku Jysk nebo BAUMAX. Originálním dárkem je foto | Slevy
TOPlist