CO HLEDÁTE? szukaj

V Kategorii

Formulář pro přidání nového inzertního serveru

Zde můžete přidat Váš inzertní server.


Pokud vlastníte inzertní server a chcete spolupracovat s multibazarem, vyplňte krátký formulář na této stránce. Spoluprací s multibazarem , která je zdarma , získáte další uživatele, kteří se dostanou přímo na Váš server a kteří mají zájem o konkrétní inzerát.

Aby mohli uživatelé přistupovat přímo na Váš server je potřeba posyktnou XML url ze které budeme moci skenovat inzeráty na vašem serveru a poskytovat na ně přímý odkaz. Pro přesnou specifikaci XML a lepší synchronizaci kategorií nás prosím kontaktujte na ondrej.andrle@retailinfo.cz

Spoluprací a poskytnutím XML feedu zároveň získáte další inzeráty, které budou uživatelé přidávat na stránkách multibazaru a které budete moci přidat na stránkách vašeho inzertního serveru.

Výhody přidání inzertního serveru na Multibazaru:

  • Zvýšení počtu přímých prokliků na stránky Vašeho bazaru
  • Získání uživatelů majících zájem o konkrétní inzerát
  • Získání nových inzerátů podaných na stránkách multibazaru

Můj účetlogin

Doporučujeme

Reklama

Bazar a Inzerce zdarma na Multibazaru

Vítejte na inzertním serveru zdarma a bazaru Multibazaru. Porovnávejte nabídky bazarů a nakupujte tak za nejlepší ceny, nebo vyzkoušejte podat inzerát zdarma.

Spolupráce s Multibazar.cz

Vlastníte internetový bazar, či inzertní server? Přidejte se k nám zdarma vyplněním krátkého formuláře. Vaši inzerci uvidí více lidí a přitáhnete na svůj inzertní server zdarma více návštěvníků.

Zajímáte se o letáky v akci, nabídky slev z hypermarketů, supermarketů a hobbymarketů? Výhodné nabídky na akční zboží, slevy a promoakce nabízí například atraktivní letáky jako globus leták nebo tesco leták, ale akční letáky nabízí i jiné supermarkety, poté vás může zajímat třeba i interspar leták.

Multibazar - inzertní server zdarma a bazar zaměřený na inzerci zdarma a jednička mezi bazary.Na Multi bazar jsou denně stahovány XML feedy od bazarů a inzertních serverů. Porovnávejte nabídky bazarů, inzerce zdarma a podávejte inzeráty zdarma!

Zajímáte se o bydlení a chcete ušetřit? Nevhodnější řešení jsou akční letáky prodejců Ikea a Hornbach. Inspirujte se při rekonstrukci koupelny nebo kuchyně při listování letáku Jysk nebo BAUMAX. Originálním dárkem je foto | Slevy
TOPlist